základy aromaterapie

víkendový kurz

Během tohoto víkendu se dozvíte potřebné informace o aromaterapii a o jejím bezpečném používání pro sebe, pro svou rodinu nebo ve své praxi. Očicháte, ohmatáte a vyzkoušíte 40 éterických olejů, cca 15 rostlinných olejů a hydroláty. Budete moci porovnat éterické oleje různých značek. Odnesete si Vámi umíchané produkty s éterickými oleji podle Vašich potřeb (inhalační tyčinku a masážní nebo koupelový/sprchový olej). Po skončení kurzu se budete umět orientovat ve světě aromaterapie, budete vědět, jak a podle čeho vybírat éterické oleje, budete znát zásady bezpečného využití éterických olejů. Odnesete si recepty pro praktické využití (např. bolesti hlavy, zad, menstruační bolesti, nachlazení, horečka a další).

V případě zájmu je možné nechat vystavit certifikát o účasti na kurzu vydaný Asociací českých aromaterapeutů (nutno nahlásit dopředu). 

S sebou psací potřeby, zápisník a dobrou náladu :-)

Náplň kurzu:

  • historie aromaterapie
  • charakteristika, vlastnosti a získávání éterických olejů 
  • indikace a kontraindikace aromaterapie
  • zásady při práci s éterickými olej
  • způsoby aplikace a využití éterických olejů (inhalace, rozprašovače, koupele, masáže a další)
  • rostlinné oleje, hydroláty
  • profil cca 40 éterických olejů (jejich účinky fyzické, psychické, duchovní) - budete moci porovnat éterické oleje různých značek
  • a na závěr oblíbené míchání vlastních produktů :-)

Kde: Velehradská 22, Praha 3

Kdy: 16. - 17. 10. 2021 (so 9.00 - 18.30; ne 9.00 - 16.00)

Cena: 3100 Kč (v ceně kurzu jsou skripta, certifikát AČA, malé občerstvení a materiál pro míchání vlastních produktů). Platební informace obdržíte mailem.  Maxim. počet účastníků je 8 - 10. Bude-li vyhlášen nouzový stav a kurzy opět zakázány, peníze vrátím. 

Těším se na Vás :-)


V případě nekonání akce nařízením vlády z důvodu špatné epidemiologické situace vracím kurzovné v plné výši.* Vaše údaje neposkytuji třetím stranám. Více o nakládání s Vašimi údaji zde.