základy aromaterapie - víkendový

Během tohoto víkendu se dozvíte potřebné informace o aromaterapii a o jejím bezpečném používání pro sebe, pro svou rodinu nebo ve své praxi. Očicháte, ohmatáte a vyzkoušíte 40 éterických olejů, cca 20 rostlinných olejů a hydroláty. Budete moci porovnat éterické oleje různých značek. Odnesete si Vámi umíchané produkty s éterickými oleji podle Vašich potřeb (inhalační tyčinku a masážní nebo koupelový/sprchový olej). Po skončení kurzu se budete umět orientovat ve světě aromaterapie, budete vědět, jak a podle čeho vybírat éterické oleje, budete znát zásady bezpečného využití éterických olejů. Odnesete si recepty pro praktické využití (např. bolesti hlavy, zad, menstruační bolesti, nachlazení, horečka a další).

V případě zájmu je možné nechat vystavit certifikát o účasti na kurzu vydaný Asociací českých aromaterapeutů (nutno nahlásit dopředu). 

S sebou psací potřeby, zápisník a dobrou náladu :-)

Náplň kurzu:

  • historie aromaterapie
  • charakteristika, vlastnosti a získávání éterických olejů 
  • indikace a kontraindikace aromaterapie
  • zásady při práci s éterickými olej
  • způsoby aplikace a využití éterických olejů (inhalace, rozprašovače, koupele, masáže a další)
  • rostlinné oleje, hydroláty
  • profil cca 40 éterických olejů (jejich účinky fyzické, psychické, duchovní) - budete moci porovnat éterické oleje různých značek
  • a na závěr oblíbené míchání vlastních produktů - masážní nebo hydrofilní olej a inhalační tyčinku

Kde: Hanusova 12, Praha 4 Michle

Kdy: 20. - 21.1.2024 (so 9.00 - 18.00; ne 9.00 - 16.00)

Cena: 4000 Kč (v ceně kurzu jsou skripta, malé občerstvení a materiál pro míchání vlastních produktů). Platební informace obdržíte mailem.  Maxim. počet účastníků je 10.  

Těším se na Vás :-)


V případě nekonání akce nařízením vlády z důvodu špatné epidemiologické situace vracím kurzovné v plné výši.* Vaše údaje neposkytuji třetím stranám. Více o nakládání s Vašimi údaji zde.


© 2017 - 2022 ALTEPRA 
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma! Tento web je vytvořený pomocí Webnode. Vytvořte si vlastní stránky zdarma ještě dnes! Vytvořit stránky