aromavečery v Lišce mazané

Aromavečery v Lišce mazané probíhají vždy v časech od 18.00 do 21.00 na adrese:  ŽIVA - Veverkova 10, Praha 7

KURZY DO ODVOLÁNÍ ZRUŠENY

Cena za večer: 900,- 

V případě zrušení večera kvůli vládním nařízením bude částka vrácena v plné výši. 

Rezervaci místa na jednotlivé večery provedete zde


Aromavečery nejsou vhodné pro těhotné ženy. 


Aromaterapií na podzimní neduhy (12.10.2020 18.00 - 21.00)

Přijďte si poslechnout, jak lze využít aromaterapii v boji s podzimními neduhy. Představím vám vhodné hydroláty a éterické oleje do podzimních a zimních plískanic a popíšeme si, jak je bezpečně aplikovat. Kromě praktických receptů si odnesete i vámi namíchané aroma produkty. Vytvoříte si směs do inhalační tyčinky a masážní nebo hydrofilní olej (30 ml).


Aromaterapie v péči o dítě (18.00 - 21.00)

Tento večer věnujeme dětem a možnostem, jak podpořit jejich zdraví pomocí aromaterapie. Dozvíte se, jaké éterické oleje, rostlinné oleje a hydroláty jsou vhodné pro ošetření dětí. Povíme si, jaká pravidla a zásady je nutné při použití aromaterapie u dětí dodržet. Představím vám ideální způsoby aplikací éterických olejů a odnesete si recepty na běžné dětské nemoci. Namícháte si masážní olej (30 ml) a hojivý oleogel (10 ml).

V ceně jsou skripta, materiál k míchání vlastních produktů a malé občerstvení.

Rezervaci místa provedete zde


Aromaterapie a žena (30.11.2020 18.00 - 21.00)

Tento večer bude věnován éterickým olejům a hydrolátům, které jsou vhodné pro řešení běžných ženských obtíží (problémová menstruace, PMS, bolesti hlavy, výkyvy nálad apod). V první části večera si popíšeme jejich profily a ideální způsoby aplikace. V druhé části večera si namícháte olejový terapeutický roll-on (10 ml) a pěstící pleťový olej (10 ml). 

V ceně jsou skripta, materiál k míchání vlastních produktů a malé občerstvení.

Rezervaci místa provedete zde.  

© 2017 - 2022 ALTEPRA 
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma! Tento web je vytvořený pomocí Webnode. Vytvořte si vlastní stránky zdarma ještě dnes! Vytvořit stránky