základy aromaterapie - večerní


Během pěti večerů se dozvíte potřebné informace o aromaterapii a o jejím bezpečném používání pro sebe, pro svou rodinu nebo ve své praxi. Očicháte, ohmatáte a vyzkoušíte 40 éterických olejů, cca 20 rostlinných olejů a hydroláty. Budete moci porovnat éterické oleje různých značek. Odnesete si Vámi umíchané produkty s éterickými oleji podle Vašich potřeb (inhalační tyčinku a masážní nebo koupelový/sprchový olej). Po skončení kurzu se budete umět orientovat ve světě aromaterapie, budete vědět, jak a podle čeho vybírat éterické oleje, budete znát zásady bezpečného využití éterických olejů. Odnesete si recepty pro praktické využití (např. bolesti hlavy, zad, menstruační bolesti, nachlazení, horečka a další).

V případě zájmu je možné nechat vystavit certifikát o účasti na kurzu vydaný Asociací českých aromaterapeutů (nutno nahlásit dopředu).

S sebou psací potřeby, zápisník a dobrou náladu :-)

Náplň kurzu:

  • historie aromaterapie
  • charakteristika, vlastnosti a získávání éterických olejů
  • indikace a kontraindikace aromaterapie
  • zásady při práci s éterickými olej
  • způsoby aplikace a využití éterických olejů (inhalace, rozprašovače, koupele, masáže a další)
  • rostlinné oleje, hydroláty
  • profil cca 40 éterických olejů (jejich účinky fyzické, psychické, duchovní) - budete moci porovnat éterické oleje různých značek
  • a na závěr oblíbené míchání vlastních produktů :-)

Kde: bude upřesněno

Kdy: bude upřesněno

Cena: 3900 Kč (v ceně kurzu jsou skripta, certifikát AČA, malé občerstvení a materiál pro míchání vlastních produktů). Platební informace obdržíte mailem. Maxim. počet účastníků je 8 - 10. 

Těším se na Vás :-)

V případě nekonání akce nařízením vlády z důvodu špatné epidemiologické situace vracím kurzovné v plné výši.

Rezervace místa zde.


© 2017 - 2022 ALTEPRA 
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma! Tento web je vytvořený pomocí Webnode. Vytvořte si vlastní stránky zdarma ještě dnes! Vytvořit stránky